NaStyku.pl

Wujek Czarek Na Żywo, czyli Dzień Kobiet w Bogatyni

Serdecznie zapraszamy na Dzień Kobiet z Cezarym Pazurą, który wystąpi ze swoim najnowszym programem: „Wujek Czarek Na Żywo”.
Wujek Czarek Na Żywo, czyli Dzień Kobiet w Bogatyni
Wujek Czarek Na Żywo, czyli Dzień Kobiet w Bogatyni
  • Start: 2020-03-11, godzina 18:00
  • Koniec: 2020-03-11, godzina 20:00
  • Miejscowość: Bogatynia
  • Miejsce: Bogatyński Ośrodek Kultury przy ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 1 w Bogatyni
  • Wstęp: przedsprzedaż: 40 zł, w dniu imprezy: 50 zł

Cezary Pazura ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Zagrał w ponad 60 filmach z których wiele stało się kultowymi klasykami polskiego kina. Cezary Pazura choć znany jest przede wszystkim jako aktor, to tworzy również udane skecze kabaretowe, które bawią publiczność do łez. Wystarczy zobaczyć na ilość wyświetleń na popularnym YouTubie. Warto je poznać! Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury!

Bilety dostępne będą od 14 lutego! W kasie bok (dolny hol) od piątku do wtorku w godzinach 15.00 – 20.00. W sekretariacie BOK od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 –14.00.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizator

Warsztaty rzemiosł dawnych dla dzieci!

Inne
Zgorzelec | 2022-10-22
Historia i kultura mieszkańców Górnych Łużyc będzie przewodnim tematem otwartych i bezpłatnych warsztatów dla dzieci na które zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 października do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu! Będziemy własnoręcznie tworzyć wczesnośredniowieczne sakiewki, tarcze, krajki oraz lalki „motanki”.

Zobacz również