NaStyku.pl

Świąteczne warsztaty św. Mikołaja w Zoo Görlitz. Magiczne prezenty świąteczne z naturalnych materiałów!

Drzwi warsztatu św. Mikołaja w Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec będą ponownie otwarte w terminie od 2 do 13 grudnia 2019. Tutaj przez około 1,5 godziny można będzie wykonać m.in. świece oraz ozdoby choinkowe z masy solnej, wosku pszczelego, gałązek jodłowych, a także świąteczne opakowania na wykonane prezenty. Przy czym poziom techniczny będzie dostosowany do poszczególnych grup wiekowych.
fot. www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer/I. Plath
fot. www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer/I. Plath
  • Start: 2019-12-02
  • Koniec: 2019-12-13

Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż Świąteczne Warsztaty 2019 odbędą się zgodnie z myślą zrównoważonego rozwoju. Natura dostarcza nam wiele niezwykłych materiałów i inspiracji, dzięki którym powstają piękne rzeczy, nie zanieczyszczając przy tym środowiska. Intetncją warsztatów jest także przekazanie impulsu do zrównoważonego projektowania w szkołach oraz prywatnych gospodarstwach domowych- mówi kierownik Szkółki Zoologicznej Isa Plath.


Świątecznej atmosfery dostarczą nie tylko warsztaty w udekorowanej szkółce zoologicznej. W ramach warsztatów znajduje się także wizyta u zwierząt w zagrodzie wiejskiej, które będzie można karmić przyniesionymi dla nich pociętymi marchewkami i jabłkami.

Warsztaty przeznaczone są dla grup od 10 do 30 osób. Na koszty warsztatów składa się wstęp do zoo w wysokości 3,90 €/ dziecko plus koszty materiałów oraz opieki 3,00 €/dziecko.
Zgłoszeń można dokonać telefonicznie tel. 0048 511 265 954 bądź mailowo service@tierpark-goerlitz.de.

Zapraszamy! Ho ho ho...

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizator

Warsztaty rzemiosł dawnych dla dzieci!

Inne
Zgorzelec | 2022-10-22
Historia i kultura mieszkańców Górnych Łużyc będzie przewodnim tematem otwartych i bezpłatnych warsztatów dla dzieci na które zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 października do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu! Będziemy własnoręcznie tworzyć wczesnośredniowieczne sakiewki, tarcze, krajki oraz lalki „motanki”.

Zobacz również