NaStyku.pl

Śpiewający Seniorzy w Bogatyni

10 października o godz. 12.00 odbędzie się XIV edycja Międzynarodowego Festiwalu - Konkursu Piosenkarzy Dojrzałych „Śpiewający Seniorzy”.
Śpiewający Seniorzy w Bogatyni
Śpiewający Seniorzy w Bogatyni
  • Start: 2019-10-10, godzina 12:00
  • Miejscowość: Bogatynia
  • Miejsce: Bogatyński Ośrodek Kultury
  • Wstęp: wstęp wolny

Celem organizacji Festiwalu jest propagowanie amatorskiej działalności artystycznej osób starszych z terenu tzw. „MAŁEGO TRÓJKĄTA”- Hradka nad Nysą, Zittau, Bogatyni oraz powiatów: bolesławieckiego, jeleniogórskiego, lwóweckiego, lubańskiego i zgorzeleckiego upowszechniających muzykę poprzez indywidualne lub zespołowe prezentowanie różnego rodzaju piosenek i pieśni. W Konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 50. rok życia.

W przypadku prezentacji zespołowych średnia wieku musi wynosić minimum 55 lat. Regulamin, karty zgłoszenia oraz zgody można pobrać w poniższych załącznikach. Zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: monika.gasiorowska@bokbogatynia.pl.

W przerwie obrad Jury wystąpi Grupa Taneczna „Kwieciste Gwiazdy” składająca się z wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka z Kiwercy na Ukranie. Jeszcze raz zapraszamy serdecznie na rozśpiewany i roztańczony XIV Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dojrzałych „Śpiewający Seniorzy”.

Regulamin, karty zgłoszenia oraz zgody można pobrać  

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2020

Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2020

Inne
Zgorzelec | 2020-02-02
Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek!
Kabaret Neo Nówka w Zgorzelcu

Kabaret Neo Nówka Żywot Mariana

Inne
2019-11-24
"Żywot Mariana" – to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. A 24 listopada grupa zagości w Zgorzelcu.

Zobacz również

Wzdłuż murów miejskich
Inne
wtorek, 15 października 2019, 12:09

Wzdłuż murów miejskich

Pomiędzy Sudetami a rozlewiskami Odry najdogodniejsza droga pomiędzy wschodem a...
9. Noc Kultury w Zittau
Inne
wtorek, 24 września 2019, 10:35

9. Noc Kultury w Zittau

26 października w Zittau odbędzie się 9. Noc Kultury, podczas...