NaStyku.pl

Śląski Jarmark Garncarski 2020

W tym roku Śląski Jarmark Garncarski odbędzie się 18 i 19 lipca, przy uwzględnieniu specjalnych przepisów higienicznych. Na Starym Mieście w Görlitz stanie około 70 stoisk z ceramiką. Nie będzie tak jak zwykle sceny i programu rozrywkowego.
Śląski Jarmark Garncarski / fot. Laura Hummel
Śląski Jarmark Garncarski / fot. Laura Hummel
  • Start: 2020-07-18, godzina 09:00
  • Koniec: 2020-07-19, godzina 20:00
  • Miejsce: Stare Miasto w Görlitz
  • Wstęp: wstęp wolny

Na podstawie obecnie obowiązującego saksońskiego rozporządzenia w sprawie ochrony przed koronawirusem zaleca się wszystkich do zachowania minimalnej odległości 1,5 metra od innych osób i do podjęcia dalszych działań w celu zapobiegania zarażeniu.

Organizator jarmarku zastrzega sobie prawo do zakazania wstępu na teren imprezy, jeśli utrzymanie minimalnej odległości z powodu dużej liczby odwiedzających nie jest już możliwe.

Pomyślne i odpowiedzialne przeprowadzenie Śląskiego Jarmarku Garncarskiego wymaga aktywnego udziału wszystkich odwiedzających. Prosimy o przestrzeganie określonych przepisów, abyśmy mogli podziwiać i kupić najwyższej klasy ceramikę w tym szczególnym roku.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizator

Warsztaty rzemiosł dawnych dla dzieci!

Inne
Zgorzelec | 2022-10-22
Historia i kultura mieszkańców Górnych Łużyc będzie przewodnim tematem otwartych i bezpłatnych warsztatów dla dzieci na które zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 października do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu! Będziemy własnoręcznie tworzyć wczesnośredniowieczne sakiewki, tarcze, krajki oraz lalki „motanki”.

Zobacz również