NaStyku.pl

Premiera sezonu foodtruckowego w Zgorzelcu. Zlot w nowej lokalizacji

12, 13 i 14 czerwca 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. Do Zgorzelca przyjadą prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach pierwszego w tym sezonie zlotu food trucków, będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami.
Zlot Food Trucków 2020 w Zgorzelcu
Zlot Food Trucków 2020 w Zgorzelcu
  • Start: 2020-06-12
  • Koniec: 2020-06-14
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Miejsce: parking przy Kauflandzie - ul. Armii Krajowe 29 w Zgorzelcu

Kulinarne świętowanie wiosny w Zgorzelcu odbędzie się po raz pierwszy w nowej lokalizacji.

Długi weekend od 12-14 czerwca upłynie w Zgorzelcu pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu zaprasza do rodzinnego piknikowania na parkingu Kauflanda, gdzie po raz pierwszy będzie miał miejsce kultowy już zgorzelecki zlot.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców.

Serwowane będą oryginalne potrawy z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest organiacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Event będzie miał miejsce na parkingu Kaufland, przy ul. Armii Krajowej 29. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Aktualna ocena: 3,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Śląski Jarmark Garncarski / fot. Laura Hummel

Śląski Jarmark Garncarski 2020

Inne
2020-07-18 - 2020-07-19
W tym roku Śląski Jarmark Garncarski odbędzie się 18 i 19 lipca, przy uwzględnieniu specjalnych przepisów higienicznych. Na Starym Mieście w Görlitz stanie około 70 stoisk z ceramiką. Nie będzie tak jak zwykle sceny i programu rozrywkowego.

Zobacz również