NaStyku.pl

Mikołaj Cieślak & Rafał Zbieć w Bogatyni

Zapraszamy 18 czerwca 2020 roku na godzinę 19.00 na spotkanie z mistrzami kabaretu Mikołajem Cieślakiem i Rafałem Zbieciem do sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.
Mikołaj Cieślak & Rafał Zbieć w Bogatyni
Mikołaj Cieślak & Rafał Zbieć w Bogatyni
  • Start: 2020-06-18, godzina 19:00
  • Miejscowość: Bogatynia
  • Miejsce: Bogatyński Ośrodek Kultury
  • Wstęp: przedsprzedaż 40 zł, w dniu imprezy 50 zł

Tego duetu nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ tworzą go dwaj artyści niezwykle popularnego Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występują oni z wyborem skeczów, stworzonych dla Kabaretu Moralnego Niepokoju i zaadaptowanych specjalnie dla tego żywiołowego duetu przez Roberta Górskiego. W trakcie występu obaj artyści wykazują się kunsztem aktorskim i zaangażowaniem, a nieodstępujące ich poczucie humoru jest źródłem improwizacji, w której obaj świetnie się odnajdują. Dzięki temu publiczność pęka ze śmiechu od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu, na który składają się skecze m.in. Biuro matrymonialne, Palenie, Jadłopodawca czy Słuchowisko radiowe. Impreza zorganizowana jest z okazji Dnia Działacza Kultury 2020, który zmuszeni byliśmy przesunąć z powodu panującej pandemii. Ilość biletów ograniczona!

Bilety dostępne tylko w kasie BOK (dolny hol) w cenie 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu wydarzenia) od 6 czerwca! (sobota). Kasa BOK czynna jest od piątku do wtorku w godzinach od 15.00 do 20.00

Obostrzenia dotyczące imprezy:

  • w sali widowiskowej podczas wydarzenia prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego, wcześniejsze zdezynfekowanie dłoni oraz założenie maseczki ochronnej.
  • podczas imprezy na sali widowiskowej może być zajęta maksymalnie połowa dostępnych miejsc.
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizator

Warsztaty rzemiosł dawnych dla dzieci!

Inne
Zgorzelec | 2022-10-22
Historia i kultura mieszkańców Górnych Łużyc będzie przewodnim tematem otwartych i bezpłatnych warsztatów dla dzieci na które zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 października do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu! Będziemy własnoręcznie tworzyć wczesnośredniowieczne sakiewki, tarcze, krajki oraz lalki „motanki”.

Zobacz również