NaStyku.pl

Festyn w Zoo Görlitz 12 września 2021 r.

W ramach tegorocznego tradycyjnego festynu Görlitzkie Zoo ponownie zaprezentuje się ze swojej bardzo różnorodnej strony: kolorowy program w godz. od 9:00 do 18:00, składający się z regionalnego handlu oraz rzemiosła, licznych stanowisk rzemieślniczych i eksperymentalnych, gier i zabaw dla dzieci, wykładów, zwierzęcych atrakcji oraz wglądu za kulisy zoo, obiecuje ciekawą wycieczkę dla całej rodziny.
Interesujące fakty z życia opiekuna zwierząt w ramach festynu w zoo / fot. www.zoo-goerlitz.de, I. Plath
Interesujące fakty z życia opiekuna zwierząt w ramach festynu w zoo / fot. www.zoo-goerlitz.de, I. Plath
  • Start: 2021-09-12, godzina 09:00
  • Koniec: 2021-09-12, godzina 18:00

Otrzymaliśmy wiele pozytywnego wsparcia, zarówno ze strony wystawców, jak i naszych lojalnych gości, którzy wspierali nas w trudnym, pandemicznym czasie. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż możemy stworzyć prawdziwą wartość dodaną w postaci festynu dla naszych wiernych gości, który będzie formą podziękowania za udzielone wsparcie! – komentuje manager szkółki zoologicznej Isa Plath.

Kulturalną atrakcją festynu będą dwa spektakle teatru tańca „H2Plastic”, które można obejrzeć na scenie w Dolinie Łużyckiej, o godz. 11.00 i 15.00.  Sztukę opracowano w ramach warsztatów w czasie wakacji, a ostatnio na piętrze bocianiej willi otwarto wystawę towarzyszącą.

Festyn dostępny jest w ramach regularnego biletu wstępu do zoo. Ze względu na pandemię liczba gości przebywających na terenie zoo w tym samym czasie jest ograniczona. Warto więc wcześniej dokonać zakupu biletów online (goerlitz.zootickets.app). W przypadku konieczności tymczasowego wstrzymania wejścia do zoo, po przerwie pierwszeństwo wejścia będą mieć posiadacze biletów online.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizator

Warsztaty rzemiosł dawnych dla dzieci!

Inne
Zgorzelec | 2022-10-22
Historia i kultura mieszkańców Górnych Łużyc będzie przewodnim tematem otwartych i bezpłatnych warsztatów dla dzieci na które zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 października do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu! Będziemy własnoręcznie tworzyć wczesnośredniowieczne sakiewki, tarcze, krajki oraz lalki „motanki”.

Zobacz również