NaStyku.pl

Bezpłatne warsztaty programowania robotów dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty programowania robotów dla dzieci i młodzieży (w wieku 10-14 lat). Zajęcia poprowadzi Maciej Wojnicki – twórca robotów edukacyjnych LOFI Robot i pierwszego Fab Labu w Polsce.
Warsztaty programowania robotów w Zgorzelcu
Warsztaty programowania robotów w Zgorzelcu
  • Start: 2020-01-24, godzina 15:00
  • Koniec: 2020-01-24, godzina 18:00
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Miejsce: Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu (Mediateka - ul. E. Orzeszkowej 30a)
  • Wstęp: Wstęp wolny

"LOFI Robot to polski edukacyjny system do konstruowania robotów, stworzony z myślą o początkujących wynalazcach oraz nauce programowania dla dzieci i młodzieży. Przy pomocy drewnianych części, prostych elektronicznych modułów i przyjaznego oprogramowania, samodzielnie skonstruujesz swoją pierwszą elektroniczną machinę!."

Na warsztaty obowiązują zapisy (ilość miejsc jest ograniczona) w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu (Mediateka - ul. E. Orzeszkowej 30a).

Warsztaty odbywają się w Lokalnych Klubach Kodowania w ramach aktualnej edycji projektu "Link do przyszłości. Edukacja. Programowanie. Rozwój". Projekt jest realizowany przez Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z firmą Microsoft.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Śląski Jarmark Garncarski / fot. Laura Hummel

Śląski Jarmark Garncarski 2020

Inne
2020-07-18 - 2020-07-19
W tym roku Śląski Jarmark Garncarski odbędzie się 18 i 19 lipca, przy uwzględnieniu specjalnych przepisów higienicznych. Na Starym Mieście w Görlitz stanie około 70 stoisk z ceramiką. Nie będzie tak jak zwykle sceny i programu rozrywkowego.

Zobacz również