- Start: 2020-03-22, godzina 17:30
- Koniec: 2020-03-22, godzina 20:30
- Miejscowość: Zgorzelec
- Miejsce: Centrum Sportowo Rekreacyjne w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej 2
- Wstęp: 30 zł
- WWW: strona www
Aktualizacja (9.03.2020 r.)
Po zapoznaniu się z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, który rekomenduje odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób, organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych, burmistrz Zgorzelca podjął decyzję o odwołaniu koncertu Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów w dniu 22 marca 2020r.
Osoby, które już dokonały zakupu biletów na koncert, począwszy od dzisiaj, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 oraz w soboty i niedziele od godziny 12.00 do 20.00, zgłaszać się do Miejskiego Domu Kultury przy. ul. Parkowej 1 w Zgorzelcu celem dokonania zwrotu. W tygodniu zwroty przyjmowane będą do godz. 15.00 w biurze mdk, w przyziemiu budynku, a od 15.00 do 20.00 w portierni w holu głównym. W soboty i niedziele zwrotu biletów dokonacie Państwo w portierni w godzinach od 12.00 do 20.00. Za utrudnienia przepraszamy.
-------------------------------------------------------------
Zapraszamy nań w imieniu orkiestry w niedzielę, 22 marca, na godz. 17:30. Bilety w cenie 30 zł, od 24 lutego, będą do nabycia w MDK Zgorzelec oraz kasach Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej, gdzie odbędzie się to doroczne WYDARZENIE.
Tym razem gościem Mandolinistów będzie Janek Młynarski i jego Warszawskie Combo Taneczne. Artyści występowali już raz w Zgorzelcu, a nasze miasto i pomysł zagrania wspólnie z orkiestrą mandolinistów tak im się spodobał, że mimo napiętego kalendarium, znajdą tej wiosny czas, żeby ponownie zabrzmieć nad Nysą.
Repertuar Warszawskiego Combo Tanecznego to głównie piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na warszawskich ulicach i podwórkach.
Sam zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował.
Szlify Warszawskie Combo Taneczne zdobywało grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar.