NaStyku.pl

Mandoliny i Warszawskie Combo Taneczne. KONCERT ODWOŁANY!

Minął kolejny rok, kiedy Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. T. Grudzińskiego jest z nami, promuje nasze miasto w Polsce i zagranicą, a swoją muzyką ubarwia nam spędzone z nią chwile i uwrażliwia nas na piękno. To naprawdę świetny powód do świętowania! Dlatego świętujmy wszyscy razem - MY słuchacze i ORKIESTRA podczas kolejnego koncertu jubileuszowego.
Koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów 2020 odwołany
Koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów 2020 odwołany
  • Start: 2020-03-22, godzina 17:30
  • Koniec: 2020-03-22, godzina 20:30
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Miejsce: Centrum Sportowo Rekreacyjne w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej 2
  • Wstęp: 30 zł
  • WWW: strona www

Aktualizacja (9.03.2020 r.)

Po zapoznaniu się z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, który rekomenduje odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób, organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych, burmistrz Zgorzelca podjął decyzję o odwołaniu koncertu Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów w dniu 22 marca 2020r.

Osoby, które już dokonały zakupu biletów na koncert, począwszy od dzisiaj, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 oraz w soboty i niedziele od godziny 12.00 do 20.00, zgłaszać się do Miejskiego Domu Kultury przy. ul. Parkowej 1 w Zgorzelcu celem dokonania zwrotu.  W tygodniu zwroty przyjmowane będą do godz. 15.00 w biurze mdk, w przyziemiu budynku, a od 15.00 do 20.00 w portierni w holu głównym. W soboty i niedziele zwrotu biletów dokonacie Państwo w portierni w godzinach od 12.00 do 20.00. Za utrudnienia przepraszamy. 

 

-------------------------------------------------------------

Zapraszamy nań w imieniu orkiestry w niedzielę, 22 marca, na godz. 17:30. Bilety w cenie 30 zł, od 24 lutego, będą do nabycia w MDK Zgorzelec oraz kasach Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej, gdzie odbędzie się to doroczne WYDARZENIE.

Tym razem gościem Mandolinistów będzie Janek Młynarski i jego Warszawskie Combo Taneczne. Artyści występowali już raz w Zgorzelcu, a nasze miasto i pomysł zagrania wspólnie z orkiestrą mandolinistów tak im się spodobał, że mimo napiętego kalendarium, znajdą tej wiosny czas, żeby ponownie zabrzmieć nad Nysą.

Repertuar Warszawskiego Combo Tanecznego to głównie piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na warszawskich ulicach i podwórkach.

Sam zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował.

Szlify Warszawskie Combo Taneczne zdobywało grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

URODZINY BEETHOVENA! Zaproszenie na koncert w Zawidowie

URODZINY BEETHOVENA! Koncert w Zawidowie

Koncerty
Zawidów | 2020-03-22
Koncert z okazji 250. rocznicy urodzin Ludwika van Beethovena, na który zapraszamy w niedzielę 22 marca, o godz. 16:00 do sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Zawidowie.
Na Dzień Kobiet… Najpiękniejsze włoskie piosenki

KONCERT ODWOŁANY! Dzień Kobiet 2020 w Zgorzelcu: Najpiękniejsze włoskie piosenki

Koncerty
Zgorzelec | 2020-03-07
Z przykrością musimy Państwa poinformować, że w związku z sytuacją epidemiologiczną we Włoszech, artyści grupy Trio Boffelli Quartet nie będą w stanie przyjechać do Zgorzelca i dać u nas koncert 7 marca w Miejskim Domu Kultury. Wszystkim, którzy kupili bilety w MDK, będą zwrócone pieniądze.

Zobacz również

Urodziny Beethovena w Pieńsku
Koncerty
środa, 19 lutego 2020, 09:12

Urodziny Beethovena

Euroregionalne Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku zaprasza na koncert...