NaStyku.pl

Młodzieżowy koncert chórów

Dla Niemiec i Polski jest to premiera z dwóch względów: po raz pierwszy od czasu założenia oba bliźniacze zespoły Bundesjugendchor i Polski Narodowy Chór Młodzieżowy spotkają się na wspólnych koncertach, a ponadto po raz pierwszy zabrzmią tu także liczne nowe utwory młodych polskich kompozytorów, takie jak „Spirit of Nature” Zuzanny Koziej.
fot. Organizator
fot. Organizator
  • Start: 2022-08-26, godzina 19:00
  • Wstęp: Bezpłatnie

Z jednej strony tworzy się dzięki temu płaszczyzna transgraniczna i sąsiedzka, z drugiej zaś uwaga skierowana jest na temat, który jak żaden inny interesuje młode pokolenie: środowisko i klimat.

Uczestnicy: Bundesjugendchor (Federalny Chór Młodzieżowy), Anne Kohler (dyrektor artystyczny) i Polski Narodowy Chór Młodzieżowy, Agnieszka Franków-Żelazny (dyrektor artystyczny).
Współpraca: we współpracy z Bundesjugendchor i Polskim Narodowym Chórem Młodzieżowym
data: 26.08. (piątek)
czas: 19:00
miejsce: Pfarrkirche St. Peter und Paul (Kościół parafialny św. Piotra i Pawła), Görlitz

Wstęp wolny

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizatorzy

Akcja charytatywna „Motyle” – wspomóż dzieci z chorobą nowotworową

Koncerty
Zgorzelec | 2023-05-19
Zgorzeleckie „Motyle”, nieobojętne na los dotkniętych chorobą nowotworową dzieci, od lat prężnie działają gromadząc środki na ich leczenie. Całoroczne zbiórki wieńczy koncert finałowy, który w tym roku odbędzie się 19 maja, w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
Brak zdjecia

Od serca do serca – koncert Nowej Filharmonii Łużyckiej

Koncerty
Pieńsk | 2023-05-03
Celebrując wiarę w jednoczącą moc muzyki, która jest ponad wszelkimi granicami narodowymi czy ideologicznymi, a jednocześnie robiąc pokłon w stronę naszego święta narodowego, w 232.rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, Nowa Filharmonia Łużycka z Görlitz zaprasza na koncert „Od serca dla serca”, który odbędzie się w EuRegioKom, w Pieńsku.

Zobacz również