NaStyku.pl

Koncert zespołu IRA w Bogatyni

Bogatyński Ośrodek Kultury zaprasza na muzyczne wydarzenie jesieni! Już 1 października o godzinie 19.00 w sali widowiskowej BOK wystąpi zespół „IRA” – legenda polskiego rocka.
Koncert zespołu IRA w Bogatyni
Koncert zespołu IRA w Bogatyni
  • Start: 2021-10-01, godzina 19:00
  • Miejscowość: Bogatynia
  • Miejsce: Bogatyński Ośrodek Kultury
  • Wstęp: 90 - 100 zł

Dzięki przebojom takim jak „Nadzieja”, „Parę chwil”, „Ona jest ze snu”, „Mój dom”, „Nie daj mi odejść” czy „Wybacz” zespół na stałe zapisał się w świadomości słuchaczy. Ich piosenki od wielu lat goszczą na czołowych miejscach list przebojów, a koncerty przyciągają rzesze fanów, dzięki niesamowitej atmosferze i niepowtarzalnemu rockowemu brzmieniu.

  • Bilety w cenie 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasie i sekretariacie BOK od 3 września.
  • Sekretariat BOK czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00
  • Kasa BOK (dolny hol) czynna od piątku do wtorku w godzinach 15.00-20.00

Koncert odbędzie się wg obowiązujących wytycznych sanitarnych, przy maksymalnie 75% zajętości sali*, z zapewnieniem dostępu do środków dezynfekujących. Kupując bilet uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczka) służące do zakrywania ust i nosa.

*Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizatorzy

Akcja charytatywna „Motyle” – wspomóż dzieci z chorobą nowotworową

Koncerty
Zgorzelec | 2023-05-19
Zgorzeleckie „Motyle”, nieobojętne na los dotkniętych chorobą nowotworową dzieci, od lat prężnie działają gromadząc środki na ich leczenie. Całoroczne zbiórki wieńczy koncert finałowy, który w tym roku odbędzie się 19 maja, w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
Brak zdjecia

Od serca do serca – koncert Nowej Filharmonii Łużyckiej

Koncerty
Pieńsk | 2023-05-03
Celebrując wiarę w jednoczącą moc muzyki, która jest ponad wszelkimi granicami narodowymi czy ideologicznymi, a jednocześnie robiąc pokłon w stronę naszego święta narodowego, w 232.rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, Nowa Filharmonia Łużycka z Görlitz zaprasza na koncert „Od serca dla serca”, który odbędzie się w EuRegioKom, w Pieńsku.

Zobacz również