NaStyku.pl

KONCERT ODWOŁANY! Dzień Kobiet 2020 w Zgorzelcu: Najpiękniejsze włoskie piosenki

Z przykrością musimy Państwa poinformować, że w związku z sytuacją epidemiologiczną we Włoszech, artyści grupy Trio Boffelli Quartet nie będą w stanie przyjechać do Zgorzelca i dać u nas koncert 7 marca w Miejskim Domu Kultury. Wszystkim, którzy kupili bilety w MDK, będą zwrócone pieniądze.
Na Dzień Kobiet… Najpiękniejsze włoskie piosenki
Na Dzień Kobiet… Najpiękniejsze włoskie piosenki
  • Start: 2020-03-07, godzina 18:00
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Miejsce: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
  • Wstęp: 35 zł

Dom kultury nie będzie zwracał wydatków poniesionych w ramach transakcji zawartych w internecie. Za wszystkie niedogodności w imieniu własnym i artystów serdecznie przepraszamy.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wszystko to w wykonaniu Trio Boffelli Quartet, czyli zespołu złożonego z czterech barwnych, różnych od siebie, ale jednocześnie bliskich sobie muzyków, którzy zakochani we włoskiej muzyce postanowili się nią dzielić. Zespół działający początkowo w trójkę (dwóch Włochów – Alberto Boffelli i Diego Boffelli oraz Polka – Maja Słoniowska Boffelli) od ostatniej trasy koncertowej jest wspierany przez perkusistę – Libero Mapelli.

Dodatkową atrakcją koncertu są opowieści o naturze prawdziwych Włochów i anegdoty z życia we włosko-polskiej rodzinie. Publiczność dowie się również za co Włosi najbardziej kochają Polskę i jak odnajdują się w jej realiach.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów 2020 odwołany

Mandoliny i Warszawskie Combo Taneczne. KONCERT ODWOŁANY!

Koncerty
Zgorzelec | 2020-03-22
Minął kolejny rok, kiedy Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. T. Grudzińskiego jest z nami, promuje nasze miasto w Polsce i zagranicą, a swoją muzyką ubarwia nam spędzone z nią chwile i uwrażliwia nas na piękno. To naprawdę świetny powód do świętowania! Dlatego świętujmy wszyscy razem - MY słuchacze i ORKIESTRA podczas kolejnego koncertu jubileuszowego.
URODZINY BEETHOVENA! Zaproszenie na koncert w Zawidowie

URODZINY BEETHOVENA! Koncert w Zawidowie

Koncerty
Zawidów | 2020-03-22
Koncert z okazji 250. rocznicy urodzin Ludwika van Beethovena, na który zapraszamy w niedzielę 22 marca, o godz. 16:00 do sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Zawidowie.

Zobacz również

Urodziny Beethovena w Pieńsku
Koncerty
środa, 19 lutego 2020, 09:12

Urodziny Beethovena

Euroregionalne Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku zaprasza na koncert...