NaStyku.pl

KONCERT ODWOŁANY! Dzień Kobiet 2020 w Zgorzelcu: Najpiękniejsze włoskie piosenki

Z przykrością musimy Państwa poinformować, że w związku z sytuacją epidemiologiczną we Włoszech, artyści grupy Trio Boffelli Quartet nie będą w stanie przyjechać do Zgorzelca i dać u nas koncert 7 marca w Miejskim Domu Kultury. Wszystkim, którzy kupili bilety w MDK, będą zwrócone pieniądze.
Na Dzień Kobiet… Najpiękniejsze włoskie piosenki
Na Dzień Kobiet… Najpiękniejsze włoskie piosenki
  • Start: 2020-03-07, godzina 18:00
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Miejsce: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
  • Wstęp: 35 zł

Dom kultury nie będzie zwracał wydatków poniesionych w ramach transakcji zawartych w internecie. Za wszystkie niedogodności w imieniu własnym i artystów serdecznie przepraszamy.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wszystko to w wykonaniu Trio Boffelli Quartet, czyli zespołu złożonego z czterech barwnych, różnych od siebie, ale jednocześnie bliskich sobie muzyków, którzy zakochani we włoskiej muzyce postanowili się nią dzielić. Zespół działający początkowo w trójkę (dwóch Włochów – Alberto Boffelli i Diego Boffelli oraz Polka – Maja Słoniowska Boffelli) od ostatniej trasy koncertowej jest wspierany przez perkusistę – Libero Mapelli.

Dodatkową atrakcją koncertu są opowieści o naturze prawdziwych Włochów i anegdoty z życia we włosko-polskiej rodzinie. Publiczność dowie się również za co Włosi najbardziej kochają Polskę i jak odnajdują się w jej realiach.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Koncert -Mistrzowie Techniki

Mistrzowie techniki. Zapraszamy na koncert online!

Koncerty
Zgorzelec | 2021-04-11
11 kwietnia o godzinie 16:00 na profilu Facebook oraz You Tube odbędzie się Koncert pt. Mistrzowie Techniki organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Będzie to Koncert Laureatów Konkursu na Etiudę realizowanego w zgorzeleckiej placówce, podczas którego poznamy 27 zwycięzców.
Projekt zespołu Neues Klaviertrio Dresden

Koncert zespołu Neues Klaviertrio Dresden

Koncerty
Koźlice | 2020-10-07
Podczas koncertu pt. „Gra.Techika.Gra”, który odbędzie się 7 października o godz. 19:00 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura (Koźlice 1, 59-900 Zgorzelec), zespół Neues Klaviertrio Dresden zaprezentuje ekscytujący program utworów pochodzących z XXI wieku, w tym jedną premierę.

Zobacz również

Koncert Tomasza Konieczngo
Koncerty
poniedziałek, 05 października 2020, 12:39

Koncert Tomasza Konieczngo

Koncert Tomasza Konieczngo, polskiego śpiewaka operowego, odbędzie się dziś w...
#Domowy_Koncert 2
Koncerty
poniedziałek, 08 czerwca 2020, 09:14

#Domowy_Koncert 2

15 czerwca o godz. 16.00 na Facebooku i YouTube odbędzie...