NaStyku.pl

Spotkanie autorskie z Anną Purowską

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu i Wydawnictwo Zwierciadło serdecznie zapraszają na spotkanie z Anną Purowską 25 listopada 2021 r. o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1).
Zgorzelec: Spotkanie autorskie z Anną Purowską
Zgorzelec: Spotkanie autorskie z Anną Purowską
  • Start: 2021-11-25, godzina 18:00
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Miejsce: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
  • Wstęp: Wstęp wolny

Anna Purowska jest autorką dwóch powieści, redaktorem merytorycznym i muzykologiem. Rodzinnie związana ze Zgorzelcem; jest absolwentką Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich, ukończyła również Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego. Koncertowała ze Zgorzelecką Orkiestrą Mandolinistów.

Jej najnowsza powieść, „Kiedy spada gwiazda”, to powieść o ludziach, którzy spełnili swoje marzenia lub wciąż dążą do ich realizacji. O konfrontacji i zderzeniu z rzeczywistością, kiedy pragnienia faktycznie udaje się zrealizować. O zatrzymaniu w pędzie życia i o lodzie, który topnieje pod dotykiem ciepła.

Książka ukazała się 13 października nakładem Wydawnictwa Zwierciadło. Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki oraz otrzymania autografu autorki.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizator

Dookoła świata z Marysią Krasowską

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2023-05-25
Miejska Biblioteka Publiczna w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Krasowską.
fot. Organizator

Granice etyki – spotkanie z prof. Urszulą Glensk

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2023-04-27
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu oraz Stowarzyszenie Zgorzeleckie Kobiety zapraszają na spotkanie z prof. Urszulą Glensk pod tytułem „Granice etyki. O sytuacji na pograniczu polsko-białoruskim” 27 kwietnia 2023 r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu o godz. 17:00.

Zobacz również

fot. Organizator
Spotkania autorskie
czwartek, 02 lutego 2023, 10:26

Przegląd filmów niezależnych

Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu na przegląd filmów...