NaStyku.pl

Spotkanie autorskie z Anną Purowską

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu i Wydawnictwo Zwierciadło serdecznie zapraszają na spotkanie z Anną Purowską 25 listopada 2021 r. o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1).
Zgorzelec: Spotkanie autorskie z Anną Purowską
Zgorzelec: Spotkanie autorskie z Anną Purowską
  • Start: 2021-11-25, godzina 18:00
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Miejsce: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
  • Wstęp: Wstęp wolny

Anna Purowska jest autorką dwóch powieści, redaktorem merytorycznym i muzykologiem. Rodzinnie związana ze Zgorzelcem; jest absolwentką Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich, ukończyła również Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego. Koncertowała ze Zgorzelecką Orkiestrą Mandolinistów.

Jej najnowsza powieść, „Kiedy spada gwiazda”, to powieść o ludziach, którzy spełnili swoje marzenia lub wciąż dążą do ich realizacji. O konfrontacji i zderzeniu z rzeczywistością, kiedy pragnienia faktycznie udaje się zrealizować. O zatrzymaniu w pędzie życia i o lodzie, który topnieje pod dotykiem ciepła.

Książka ukazała się 13 października nakładem Wydawnictwa Zwierciadło. Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki oraz otrzymania autografu autorki.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Spotkanie z poetą Krystianem Krzysztofem Jankiewiczem

Spotkanie z poetą Krystianem Krzysztofem Jankiewiczem

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2021-10-07
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z poetą Krystianem Krzysztofem Jankiewiczem oraz rozmowę o jego najnowszej książce "Kwiat poezji - król tulipan (tom II)".
Spotkanie z Aresem Chadzinikolau w Zgorzelcu

Spotkanie z Aresem Chadzinikolau

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2021-09-03
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z Aresem Chadzinikolau 3 września o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1).

Zobacz również