NaStyku.pl

Dookoła świata z Marysią Krasowską

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Krasowską.
fot. Organizator
fot. Organizator
  • Start: 2023-05-25
  • Miejscowość: Zgorzelec

Spotkanie z youtuberką oraz autorką książek dla młodzieży odbędzie się 25 maja (czwartek) o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

Na spotkaniu Marysia podzieli się z nami swoimi pasjami podróżniczymi, akrobatycznymi i pisarskimi, w które zaangażowała się już jako dziecko.  Chcesz spełniać marzenia? Brakuje Ci odwagi do nauki nowych rzeczy? Boisz się porażki? Marysia podczas spotkania zainspiruje Cię do działania i zdradzi tajemnicę swojej drogi do sukcesu.

„Zawsze robiłam rzeczy, które wydawały się niemożliwe” M. Krasowska

Marysia Krasowska – ma cztery kanały na YouTube, przy czym trzy prowadzi aktywnie. Na swoim pierwszym założonym kanale, Zwariowani, youtuberka porusza tematykę tańca i akrobatyki. Nie brakuje w nim wątków podróżniczych i lifestylowych. Kolejny to Książki rządzą – kanał poświęcony książkom i czytelnictwu. Ostatni z nich to Podcast BEZ SENSU, który prowadzi razem z siostrą Mają. Podcast dostępny jest także na Spotify, SoundCloud, Stitcher i Apple Podcasty.

W 2015 roku zadebiutowała powieścią dla dzieci i młodzieży pt. „Wyspa X”, następnie wydała „Bandę niematerialnych szaleńców”, „Zwariowane przepisy” (pozycja dostępna jako e-book) oraz „Na tropie magii”.

  • Miejski Dom Kultury | sala widowiskowa
  • 25 maja (czwartek)
  • Godzina 17:00
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizator

Granice etyki – spotkanie z prof. Urszulą Glensk

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2023-04-27
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu oraz Stowarzyszenie Zgorzeleckie Kobiety zapraszają na spotkanie z prof. Urszulą Glensk pod tytułem „Granice etyki. O sytuacji na pograniczu polsko-białoruskim” 27 kwietnia 2023 r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu o godz. 17:00.
fot. Organizator

Przegląd filmów niezależnych

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2023-02-18
Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu na przegląd filmów niezależnych.

Zobacz również

Zgorzelec: Spotkanie autorskie z Anną Purowską
Spotkania autorskie
poniedziałek, 22 listopada 2021, 10:45

Spotkanie autorskie z Anną Purowską

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu i Wydawnictwo Zwierciadło serdecznie zapraszają...