NaStyku.pl

Kaliniak na nowo - wernisaż Włodzimierza Kaliniaka

18 czerwca o godzinie 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy Włodzimierza Kaliniaka w galerii „stopART” Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.
Kaliniak na nowo - wernisaż Włodzimierza Kaliniaka
Kaliniak na nowo - wernisaż Włodzimierza Kaliniaka
  • Start: 2020-06-18, godzina 18:00
  • Koniec: 2020-08-31
  • Miejscowość: Bogatynia
  • Miejsce: Bogatyński Ośrodek Kultury
  • Wstęp: wstęp wolny

Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa na wernisaż wejdą tylko osoby zaproszone, natomiast wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Bogatynia pragnących obejrzeć dzieła Włodzimierza zapraszamy do oglądania wystawy od 19 czerwca do końca sierpnia 2020 roku, w godzinach pracy Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

Włodzimierz Kaliniak urodził się w 1927 roku. Od dziecka przejawiał talent malarski. Początkowo malował głównie olejami i pastelami. Spod jego ręki wychodziły też przepiękne modele statków, a nawet bogato zdobione egzemplarze broni. Swoją przygodę z akwarelą rozpoczął w latach 90-tych, gdy zainspirował się zabudową łużycką. Jego prace wystawiane były nie tylko w Bogatyni. Miał wystawy w Domu Kultury w Zgorzelcu oraz w Niemczech i Czechach. Na jego obrazach zobaczyć można wyjątkową architekturę domów łużyckich. Często maluje górskie pejzaże i martwą naturę.

Wydarzenie zorganizowane jest z okazji Dnia Działacza Kultury.

Obostrzenia dotyczące imprezy:

  • wstęp do BOK obowiązkowo w maseczce
  • w galerii może znajdować się jednocześnie 10 osób
  • przy wejściu do budynku BOK należy zdezynfekować dłonie
  • zachowujemy bezpieczny dystans społeczny
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Wernisaż wystawy "Ciąża bez alkoholu"

Wernisaż wystawy pt. Ciąża bez alkoholu

Wystawy
Bogatynia | 2020-01-17
W ramach bogatyńskich działań, związanych z Gminnym Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Biblioteka Publiczna oraz Grupa BG Flesh włączyła się w kampanię opracowując ulotki, bilbordy, plakaty oraz wystawę, której wernisaż odbędzie się 17 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Bogatyni.
Wystawa prac plastycznych Teresy Kwiatkowskiej

Kwiatkowska wśród kwiatów

Wystawy
Zgorzelec | 2019-11-29 - 2020-02-01
Zapraszamy do oglądania nowej wystawy w Galerii MDK. Od końca listopada aż do początku lutego będzie można podziwiać prace plastyczne Teresy Kwiatkowskiej, która wybór swych dzieł udostępnianych właśnie zwiedzającym zatytułowała „Natura i kultura”. Prace artystki można podziwiać codziennie od godz. 15 do 18 począwszy od 30 listopada. Zapraszamy serdecznie także na wernisaż wystawy, który odbędzie się 29 listopada (piątek) o godz. 17. Wstęp wolny.

Zobacz również

Wystawa „G-G-G”- nowa wystawa w Galerii Brüderstrasse
Wystawy
środa, 02 października 2019, 08:51

Wystawa „G-G-G”

Nowa wystawa w Galerii Brüderstrasse....