NaStyku.pl

Spotkanie autorskie z Tanyą Valko w Zgorzelcu

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie autorskie z Tanyą Valko.
Spotkanie autorskie z Tanyą Valko w Zgorzelcu
Spotkanie autorskie z Tanyą Valko w Zgorzelcu
  • Start: 2019-10-15, godzina 17:00
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Miejsce: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
  • Wstęp: wstęp wolny

Jej książki – Arabska żona, Arabska córka, Arabska krew, Arabska księżniczka, Arabska krucjata, Arabski mąż, Arabski syn oraz Okruchy raju, Miłość na Bali – biją rekordy poczytności i wypożyczeń w bibliotekach. W bogatym życiorysie tej polskiej pisarki (Tanya Valko to artystyczny pseudonim), która ukończyła studia na wydziałach filologii czeskiej i arabskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, odnajdujemy pracę w charakterze tłumaczki, nauczycielki, asystentki ambasadora, kreatorki mody, menadżera hotelu itp. 25 lat życia i pracy na Bliskim Wschodzie i w Indonezji pozwoliło zebrać mnóstwo obserwacji życia codziennego i stosunków społecznych panujących w tych częściach świata. To niewątpliwie czyni prozę Valko prawdziwą, rzeczową i godną zaufania.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Mariuszem Urbankiem

Spotkania autorskie z Mariuszem Urbankiem

Spotkania autorskie
2019-06-07
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprosiła wybitnego pisarza, twórcę znakomitych biografii i znanego publicystę wrocławskiego Mariusza Urbanka.
Spotkanie odbędzie się 10 maja (piątek, godz. 16:30) w sali MDK przy ul. Parkowej 1

O Hirszfeldach opowie Urszula Glensk

Spotkania autorskie
2019-05-10
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z prof. Urszulą Glensk, autorką biografii Hirszfeldowie. Zrozumieć krew. Spotkanie odbędzie się 10 maja w sali MDK, i będzie końcowym akordem tegorocznego Tygodnia Bibliotek.

Zobacz również