NaStyku.pl

Pokaz filmu "Sędziowie pod presją" w ramach NFF

NFF
NFF
  • Start: 2022-05-20, godzina 19:00
  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Wstęp: 15 zł
  • WWW: strona www

Stowarzyszenie Meetingpoint Memory Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura zapraszają w piątek, 20 maja, do Europejskiego Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura w Zgorzelcu Koźlicach na wieczorne spotkanie i dyskusję o filmie „Sędziowie pod presją”.

Gośćmi specjalnymi wieczornego pokazu filmu Kacpra Lisowskiego „Sędziowie pod presją” będą sędzia Igor Tuleya, jeden z bohaterów filmu oraz Iwona Harris, producentka i współautorka scenariusza. Pokaz i dyskusja z udziałem gości to wydarzenie współorganizowane przez Stowarzyszenie Meetingpoint Memory Messiaen i Fundację Pamięć, Edukacja, Kultura w ramach Nyskiego Festiwalu Filmowego, którego 19. edycję zainaugurowano we wtorek, 17 maja, w Teatrze im. Gerharda Hauptmanna w Zittau.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

fot. Organizator

Jakuby 2022

Imprezy
Zgorzelec | 2022-08-26 - 2022-08-28
Po dwóch latach przerwy, w lekko zmienionej formule, ale wracają… Jakuby 2022′ Scena ludowa, scena klubowa, atrakcje dla dzieci a wzdłuż Przedmieścia Nyskiego jarmark i uliczne animacje… Teraz trzymamy kciuki już tylko za pogodę!
Organizator

Henryki 2022

Imprezy
Henryków Lubański | 2022-07-09 - 2022-07-10
Henryki od lat przyciągają tłumy gości. Tegoroczne święto, choć w nieco zmienionej formie oferuje ogrom atrakcji. Na scenie królować będą gwiazdy disco polo, będzie okazja spróbować czeskich specjałów, obejrzeć turniej ochotniczych straży pożarnych, nie zabraknie też jarmarku i sadzenia cisa.

Zobacz również