NaStyku.pl

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 w Sulikowie

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w V Sulikowskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. W tym roku impreza w nowej odsłonie odbędzie się w plenerze na Placu Wolności w Sulikowie.
V Sulikowski Jarmark Bożonarodzeniowy
V Sulikowski Jarmark Bożonarodzeniowy
  • Start: 2019-12-07, godzina 12:00
  • Koniec: 2019-12-07, godzina 20:00
  • Miejscowość: Sulików
  • Miejsce: Plac Wolności w Sulikowie
  • WWW: strona www

Na wszystkich przybyłych czeka szereg atrakcji m.in. przedstawienie „W krainie srebrnego szczytu” na podstawie baśni Kornela Makuszyńskiego „Baśń o królewnie Marysi, czarnym łabędziu i o lodowej górze”, prezentacja produktów rodzimych wytwórców, sprzedaż i degustacja wyrobów kuchni regionalnej, warsztaty plastyczne, florystyczne, rękodzielnicze i zdobienia pierników, konkursy świąteczne, wspólne kolędowanie, występy dzieci i młodzieży, oraz dorosłych artystów.

W czasie trwania imprezy będzie można zrobić zdjęcie z Mikołajem, a Elfy i Śnieżynka zaproszą dzieci do wspólnej zabawy. Każdy chętny uczestnik jarmarku będzie mógł skorzystać z fotobudki, a dzieci z przejażdżki karuzelą. Dla wszystkich uczestników jarmarku zapewniony będzie ciepły poczęstunek.

Chęć uczestnictwa oraz wszelkie Państwa pomysły, mające na celu urozmaicenie imprezy, prosimy zgłaszać do 28.11.2019 do sekretariatu GOK osobiście, telefonicznie: 75 778 73 10 lub mailowo: goksulikow@gmail.com

Wspólnie chcemy stworzyć klimat, który wprowadzi nas w okres Świat Bożego Narodzenia.

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Warto przeczytać

Fot. www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer

Festyn w görlitzkim zoo

Imprezy
2020-09-13
Uwaga, miłośnicy zwierząt, obserwatorzy przyrody, sympatycy klasycznego rękodzieła, ludzie kreatywni oraz aktywni sportowo! 13 września w godzinach od 9:00 do 18:00 w ZOO Görlitz-Zgorzelec po raz kolejny odbędzie się festyn z bogatą oprawą programową.
Jarmark rzemieślniczy w Görlitz / fot. Kulturservice Görlitz

Jarmark rzemieślniczy w Görlitz 2020

Imprezy
2020-09-13
W najbliższą niedzielę, 13 września w godzinach 10:00-18:00 odbędzie się tradycyjny jarmark rzemieślniczy w ramach „Dnia Otwartych Zabytków” na Dolnym Rynku (Untermarkt).

Zobacz również